ایجاد یک گروه سیاسی دانشجویی در دانشگاه آزاد - ترویج بصیرت افزایی سیاسی

سرویس اندیشه جوان ایرانی؛ بخش حوزه و دانشگاه:

ایجاد یک گروه سیاسی دانشجویی در دانشگاه آزاد - ترویج بصیرت افزایی سیاسی - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم پزشکی تهران با صدور بیانیه ای از تشکیل گروه سیاسی "فرزندان روح الله (ره)" خبر داد.

در بیانیه ای که برای تشکیل این گروه سیاسی منتشر شده، آمده است: " دانشگاه مبدا همه تحولات است " این کلام امام(ره) ماست و این دانشگاه است که باید سیاسی باشد. سیاستی به دور از بازی‌های قدرت طلبانه. سیاست به معنای اندیشیدن برای رسیدن به حکومت الهی، برای تحقق هر چه کامل‌تر جمهوری اسلامی."

"خدا لعنت کند آن دست‌هایی را که تلاش کرده‌اند و می‌کنند که قشر جوان و دانشگاه ما را غیر سیاسی کنند- این کلام مراد (مدظله‌العالی) ماست و چقدر پلیدند آن فکرهایی که می‌خواهند نشاط سیاسی را از دانشجو بربایند و بذر ناامیدی و تردید را در دل نسل آینده بکارند و آنان را با ظاهر دنیا مشغول کنند و اشتغال ذهنی دانشجو را از مسائل حیاتی کشور جد�� کرده و به امور کم اهمیت دنیا مشغول کنند تا دوباره آندلس مسلمانان را فتح کنند."

گروه سیاسی فرزندان روح الله(ره) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران و ذیل معاونت سیاسی بسیج دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران کار خود آغاز می‌کند؛ آغاز به یک جهاد سیاسی در عرصه تربیت متفکران متعهد سیاسی از میان دانشجویان و شفاف سازی و بصیرت افزایی در عرصه سیاسی.

شورای مرکزی گروه سیاسی فرزندان روح الله(ره) شامل سهیل عظیمی – محسن علائی راد - محمد جواد عمو اکبری – سید محمد جواد میرلوحی - علی نیکزاد هستند که در بیانیه خود یادآور شده اند این گروه در تلاش است که اوضاع سیاسی داخلی و خارجی را آگاهانه رصد کند، مودبانه بیان کند، منصفانه منعکس کند و عادلانه تحلیل کند.آ گاهی، ادب، انصاف و عدالت چهار یاریگر ما برای ترویج صحیح نگرش به سیاست در جامعه مان خواهد بود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه