ایجاد ستاد پذیرش دانشجوی خارجی در دانشگاه علم و صنعت

سرویس اندیشه جوان ایرانی؛ بخش حوزه و دانشگاه:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، حسن کلانتر امروز در نشست خبری گفت: در معاونت آموزشی دانشگاه علم و صنعت به منظور افزایش جذب دانشجویان خارجی، ستاد پذیرش دانشجویان خارجی تشکیل شده است که برای تشکیل این ستاد از دانشجویان فعلی بین‌المللی این دانشگاه نیز کمک گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد: برنامه داریم از پتانسیل «پردیس دو» دانشگاه علم و صنعت نیز برای جذب دانشجوی خارجی استفاده کنیم که در ابتدا اولویت با جذب دانشجو از کشورهای همسایه است و در مقاطع بعدی از دیگر کشورها نیز پذیرش دانشجو خواهیم داشت.

معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت خاطرنشان کرد: به صورت منظم جلساتی را با دانشجویان خارجی این دانشگاه داریم تا بتوانیم از نظرات آنها برای جذب دانشجوی بیشتر خارجی استفاده کنیم.

کلانتر تصریح کرد: علاوه بر پذیرش دانشجوی خارجی به دنبال ایجاد فرصت‌های مطالعاتی برای دانشجویان دوره دکتری نیز هستیم که در سال گذشته به ۴۰ دانشجوی دکتری این دانشگاه فرصت مطالعاتی خارج از کشور اعطا شد.

وی تاکید کرد: همچنین برنامه داریم با گسترش و توسعه فعالیت‌های بین‌المللی، دوره‌های مشترک آموزشی نیز با دانشگاه‌های دیگر کشورها داشته باشیم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه