اگر انتخاب های ما برای لباس همیشه از میان ویترین مغازه ها و موجودی آنها باشد، ناخواسته همه شبیه هم می شویم و دست مان برای خلاقیت و ایجاد ست هایی متفاوت بسته است. اگر خاص و تک بودن را دوست دارید، در میان طراحان تک دوز باید جست وجو کرده و کارهای متفاوت را وارد کمدتان کنید. جدیدترین پیشنهاد ما برند سلو است که توسط غزاله غریب پور طراحی شده و می توانید نگاهی به مجموعه کارهایش بیندازید. از نقاشی تا دنیای چرم. غزاله غریب پور فارغ التحصیل رشته گرافیک است اما به دلیل اینکه علاقه ای به کار بیرون ندا ...


اگر خاص و تک بودن را دوست دارید +تصاویر

اگر انتخاب هاي ما براي لباس هميشه از ميان ويترين مغازه ها و موجودي آنها باشد، ناخواسته همه شبيه هم مي شويم و دست مان براي خلاقيت و ايجاد ست هايي متفاوت بسته است. اگر خاص و تك بودن را دوست داريد، در ميان طراحان تك دوز بايد جست وجو کرده و كارهاي متفاوت را وارد كمدتان كنيد. جديدترين پیشنهاد ما برند سلو است كه توسط غزاله غریب پور طراحي شده و مي توانيد نگاهي به مجموعه كارهايش بيندازيد.

از نقاشي تا دنياي چرم

غزاله غريب پور فارغ التحصيل رشته گرافيك است اما به دليل اينكه علاقه اي به كار بيرون نداشته تصميم مي گيرد براي خودش كار كند. هميشه نقاشي را روي پارچه و چوب انجام مي داده اما تصميم مي گيرد اين طراحي را روي چرم پياده كند. غزاله غريب پور در كارهايش فكر و ايده دارد. او همه كارهايش دست دوز است. چرم هاي رنگ نشده را تهيه كرده، چرم را رنگ و روي آن را با هنري كه دارد طراحي مي كند؛ يعني آنها را از سادگي و يكنواختي درمي آورد. تمامي كيف ها دست دوز است اما كفش ها را در كارگاه مي دوزد.

اگر خاص و تک بودن را دوست دارید +تصاویر

او 3 سال است كه در اين زمينه فعاليت دارد و محصولاتش را با نام «salut» عرضه مي كند كه به زبان فرانسوي به معناي سلام صميمانه است. او معتقد است طرح ها با رنگ هاي ملايم و لطيف در كارهايش، حس لطافت را به وجود مي آورند.

آبي و طلايي كنتراست زيبايي دارند؛ اين 2 رنگ مكمل زيبايي يكديگر هستند و اصولا در طراحي هر چيزي كه به كار مي روند مي درخشند. شايد شما در پوشيدن لباس هاي تان كمتر از اين رنگ ها استفاده كنيد و يك جورهايي از اين ريسك ها نكنيد اما بياييد و يك بار لذت پوشيدن يك كفش متفاوت را به خود هديه دهيد.

ديگر پاييز شده و شايد بهتر باشد براي كيف و كفش تان سراغ رنگ هاي گرم برويد. اين كيف و كفش با رنگ استثنايي زرشكي، مطمئنا مي تواند انتخاب مناسبي باشد. كيفي كه مي توانيد از دسته آن را به دست بگيريد. از ابتداي سال جاري زرشكي رنگي بود كه به يك باره محبوب شد. رنگ چرم اين كيف زرشكي است و هارموني جالبي با رنگ طلايي دارد كه براي طراحي روي آن استفاده شده است.

اگر خاص و تک بودن را دوست دارید +تصاویر

اگر متولد ماه آبان هستيد حتما اين كيف را بخريد. كيفي كه براي عصرهاي پاييزي ساده، شيك و خوش رنگ است. روي اين كيف عقرب طراحي شده كه سمبل ماه آبان است. حسن اين كيف بند بلند آن است كه حمل آن را براي شما راحت مي كند. اين كيف تلفيقي از چرم طبيعي و آستر مصنوعي است تا براي كسي كه استفاده مي كند سنگين نباشد.

اگر خاص و تک بودن را دوست دارید +تصاویر

با رنگ هايي كه چشم ها را خيره مي كنند و باعث مي شوند همه آرزوي داشتن آن را بكنند، چطوريد؟! اين يكي از آن نمونه هاست كه علاوه بر جذاب بودن رنگ، طراحي خاص و جالبي هم دارد. اين كفش خوش رنگ جان مي دهد براي اين شب هاي پاييزي. در يك ظاهر مناسب، هميشه كفش حرف آخر را مي زند و به اصطلاح تكميل كننده مجموعه شماست و اين كفش با طرح ساده و شيك و رنگي كه دارد مي تواند اين اطمينان را به شما بدهد كه در ظاهر خود چيزي كم نداريد.

اگر خاص و تک بودن را دوست دارید +تصاویر

اين كيف قهوه اي با يك بند كوتاه كه از چرم خود كيف است، روي دستان شما مي نشيند. رنگ نارنجي و طلايي روي كيف در كنار سنگ تزئيني فيروزه، زيبايي دوچندانی به كيف داده است اما روي هم رفته بايد وسايل کم داخل آن بگذاريد؛ چون با وسايل زياد شكل فانتزي اش را از دست مي دهد.

اگر خاص و تک بودن را دوست دارید +تصاویر

اين هم كيف و كفشي با رنگ هاي پاييزي! تركيب رنگ زرشكي و قرمز تركيبي بسيار شيك ايجاد كرده كه با گل رز قرمزی كه روي آنها طراحي شده هارموني جالبي به وجود آورده است . پوشيدن يك شلوار مخمل كبريتي قهوه اي خيلي خوب مي تواند زيبايي اين ست را چند برابر كند. بهتر است بقيه ظاهرتان را زياد شلوغ نكنيد تا اين ست بيشتر به چشم بيايد.

اگر خاص و تک بودن را دوست دارید +تصاویر

اگر به فكر انتخاب يك ست زيبا و چشم نواز براي پوشش پاييزي خود هستيد، بهتر است قبل از هرچيز سراغ رنگ آبي برويد. تركيب رنگ آبي با طلايي با طراحي هاي گل رز در اين ست حال و هواي شما را عوض مي كند.

اگر خاص و تک بودن را دوست دارید +تصاویر

اين كيف و كفش ،هم به درد يك مهماني دوستانه و غيررسمي می خورد هم براي خريد رفتن مناسب است اما براي مهماني هاي رسمي مناسب نيست. چرم اين ست به رنگ كرم است و یک گل رز صورتي روي كيف و پشت كفش نقاشي شده است. اين گل صورتي روي كفش به شما براي انتخاب رنگ لباس هاي تان كمك مي كند.

اگر خاص و تک بودن را دوست دارید +تصاویر

موافق يك كيف اسپرت براي بيرون رفتن با دوستان تان هستيد؟! اين كيف پيشنهادي طراحي ای ساده به شكل نيمرخ صورت و در عين حال رنگ خاصي دارد. نه خيلي شلوغ است و نه خيلي معمولي. دوشي بودنش هم آن را تبديل به نمونه اي راحت و كاربردي مي كند.

اگر خاص و تک بودن را دوست دارید +تصاویر

منبع: مجله زندگی ایده آل

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه