انتشار جلد دوم - غزل روزگار ما - - - سارائیسم - به چاپ هفتم رسید

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش نشر و کتاب:

سید احمد حسینی شاعر در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلام این خبر گفت: تا زمان برپایی نمایشگاه کتاب تهران، ۳ کتاب شعر جدید از من منتشر می‌شود. یکی از این کتاب‌ها جلد دوم کتاب «غزل روزگار ما» است که پیش از این جلد اولش منتشر شده است.

وی افزود: مجموعه‌شعر دیگرم «از امیرآباد تا امین‌آباد» است که آن هم برای چاپ آماده می‌شود. اما علاوه بر این ۲ کتاب، یک اثر دیگر هم هست که اثری مشترک با شاعران دیگر است. «طبقه اول - اول شرقی» ‌ نام این کتاب است که مجموعه‌ای از شعر و عکس است و آثار ۱۰ نفر از غزل‌سرایان مدرن را شامل می‌شود. هر ۳ کتاب قرار است توسط انتشارات نیماژ به چاپ برسند.

این شاعر درباره دیگر آثارش گفت: چند کتاب از دفترهای شعرم به تازگی تجدید چاپ شده‌اند. «سیزده پنجاه و نه» و «احمدشاه» که به ترتیب، مجموعه سپید و غزل‌متن هستند، تا یک ماه دیگر توسط انتشارات مایا، به چاپ سوم می‌رسند.

حسینی در ادامه گفت: چندین مجموعه‌شعرم هم که پیش از این توسط انتشارات نیماژ چاپ شده‌اند، تجدید چاپ شده‌اند. «از توریست تا تروریسم» و «چقدر قیافه شما برایم آشنا نیست» به تازگی به چاپ سوم رسیده‌اند. چاپ هفتم کتاب شعر «سارائیسم» هم به تازگی منتشر شده و «چسبی به نام زخم» هم به چاپ ششم رسیده است. «غزل روزگار ما» هم کتابی است که چاپ پنجمش منتشر شده است. این کتاب‌ها همگی غزل‌متن بودند اما چاپ سوم مجموعه‌رباعی‌ام با عنوان «سه به علاوه یک» نیز همین روزها از چاپخانه خارج خواهد شد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه