امشب آخرین مهلت شرکت در فراگیر ارشد پیام نور - ثبت نام 176 هزار نفر در کارشناسی ناپیوسته

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش حوزه و دانشگاه:

امشب آخرین مهلت شرکت در فراگیر ارشد پیام نور - ثبت نام 176 هزار نفر در کارشناسی ناپیوسته - تصویر 1

دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: تاکنون 33 هزار و 182 متقاضی شرکت در دوره فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور بوده اند که سایر افراد تا ساعت 24 امشب فرصت دارند در این دوره ثبت نام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور همچنین با اشاره به آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد سال 93 دانشگاه پیام نور گفت: این آزمون جمعه 14 شهریور 93 برگزار می شود.

وی درباره آخرین مهلت شرکت در دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 93 گفت: متقاضیان این دوره تا پنجشنبه 22 خرداد فرصت دارند در این دوره ثبت نام کنند و تاکنون نیز 176 هزار و 199 نفر در این دوره ثبت نام کرده اند.

توکلی یادآور شد: پذیرش در دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 93 از دو طریق با آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و همچنین دانشگاه آزاد صورت می گیرد. داوطلبان می توانند برای اعلام علاقمندی به موسسات آموزش عالی غیردولتی در زمان ثبت نام و رشته های دانشگاه آزاد در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، کدرشته های مورد نظر را انتخاب کنند.

وی تاکید کرد: داوطلبانی که کدرشته های با آزمون دوره کارشناسی ناپیوسته سال 93 را انتخاب می کنند باید در آزمون روز پنجشنبه 23 مرداد شرکت کنند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه