اعلام نحوه تسهيلات نقل و انتقال فرزندان هيات علمي علوم پزشكي

سرویس اندیشه جوان ایرانی؛ بخش حوزه و دانشگاه:

اعلام نحوه تسهيلات نقل و انتقال فرزندان هيات علمي علوم پزشكي - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، این دستورالعمل اجرایی از سوی سازمان سنجش به دانشگاه ها اعلام شده است.

بر اساس این دستورالعمل اجرای تسهیلات فرزندان اعضای هیات علمی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور (موضوع مصوبه جلسه 735 مورخ 25 تیرماه 92 شورای عالی انقلاب فرهنگی) برای پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال 93 مانند سال 92 به صورت اینترنتی و با ثبت نام در آدرس اینترنتی اعلام شده انجام می شود.

اعضای هیات علمی ذینفع از مراجعه حضوری به سازمان سنجش خودداری کرده و تنها از طریق ثبت نام در آدرس اعلام شده نسبت به ارسال درخواست و مدارک مورد نیاز اقدام کنند.

دستورالعمل اجرایی تسهیلات فوق به شماره 69312/و در تاریخ 14 مردادماه 92 طی نامه شماره 26915 در تاریخ 13 مردادماه 93 این سازمان به کلیه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور ارسال شده است.

زمان شروع ثبت نام جهت استفاده از تسهیلات اعلام شده 72 ساعت پس از اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال 93 است و تنها به صورت اینترنتی انجام شده و امکان مراجعه حضوری به سازمان سنجش وجود ندارد.

وضعیت تقاضای داوطلب و زمان مراجعه جهت دریافت معرفی نامه به دانشگاه از طریق پروفایل شخصی (صندوق شخصی داوطلب که در زمان ثبت نام برای وی ایجاد می شود) و یا پیامک به اطلاع آنها خواهد رسید.

لازم است متقاضی مدارک لازم را طبق بند 5 دستورالعمل اجرایی مذکور، تهیه کرده و اسکن آنها را از طریق سایت فوق ارسال کند و اصل مدارک را در هنگام دریافت معرفی نامه ثبت نام در دانشگاه جهت بررسی اصالت تصاویر ارسالی به این سازمان تحویل دهد. در صورت وجود هر گونه مغایرت در مدارک ، تحویل معرفی نامه امکان پذیر نیست.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه