اعلام مهلت ویرایش اطلاعات برای داوطلبان آزمون دستیاری دندانپزشکی

سرویس اندیشه جوان ایرانی؛ بخش حوزه و دانشگاه:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، شرکت کنندگان می توانند در مهلت اعلام شده نسبت به ویرایش فرم ثبت نام و تکمیل مدارک خود اقدام کنند.

داوطلبان می توانند با ورود به سامانه و وارد کردن کد رهگیری از نتیجه بررسی مدارک ارسالی خود اطلاع یابند.درج جمله «کامل و مورد تایید است» به منزله صدور کارت آزمون در موعد مقرر بوده و درج جمله «ناقص است» و «ناخوانا است» به منزله لزوم تکمیل مدارک بوده و در صورت عدم اقدام، کارت شرکت در آزمون برای این گروه از داوطلبان صادر نخواهد شد و در صورتی که صرفا در مدارک بومی دارای نواقص هستند در صورت عدم تکمیل مدارک سهمیه مربوطه، در سهمیه آزاد لحاظ خواهند شد.

داوطلبانی که در مهلت مقرر ثبت نام در اسفند ماه سال نسبت به ارائه مدارک بومی اقدام نکرده اند و برای آنها جمله «سهمیه آزاد فاقد مدارک بومی» ثبت شده، به هیچ وجه در این مرحله مجاز به ارسال مدارک بومی نبوده و در سهمیه آزاد قرار گرفته اند و در فرم ثبت نام باید نوع سهمیه انتخابی را تصحیح کنند.

(داوطلبانی که شرایط بهره گیری از سهمیه بومی را دارا نبوده اند و یا دانشگاه انتخابی ایشان فاقد اعلام نیاز بومی بوده و در بخش توضیحات این موضوع درج شده نیز باید نسبت به اصلاح نوع سهمیه اقدام کنند. )

پس از اتمام مهلت ثبت نام، سهمیه انتخاب شده به هیچ وجه قابل تغییر نیست. در این مرحله امکان تغییر سهمیه توسط داوطلب نبوده و اصلاحات و ویرایش سهمیه ها صرفا بر اساس توضیحاتی که در ذیل نتیجه بررسی مدارک برای داوطلب توسط کارشناس آزمون دستیاری بر اساس ضوابط مندرج در راهنما منظور داشته است امکان پذیر است.

افرادی که در اسفند ماه سال ۹۳ نسبت به ارسال مدارک اقدام نکرده اند با توجه به پایان مهلت مقرر، به هیچ وجه مجاز به ثبت نام نیستند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه