اعتراض دانشجویان دانشگاه علامه به سخنان نوبخت

سرویس اندیشه جوان ایرانی؛ بخش حوزه و دانشگاه:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی (ره) در اعتراض به سخنان اخیر نوبخت سخنگوی دولت در خصوص رفتار وزیر امور خارجه در دیدار با جان کری وزیر خارجه آمریکا نامه ای به شرح زیر نوشت:

"بسم الله الرحمن الرحیم

الَّذِینَ یَتَّخِذُونَ الْکَافِرِینَ أَوْلِیَاء مِن دُونِ الْمُؤْمِنِینَ أَیَبْتَغُونَ عِندَهُمُ الْعِزَّةَ فَإِنَّ العِزَّةَ لِلّهِ جَمِیعًا

جناب آقای محمد باقر نوبخت

سخنگوی محترم دولت اعتدال

سلام علیکم

گویا سیل حملات و هجمه های بی سابقه دولت اعتدال به منتقدین تمامی ندارد. شنیدن اظهارات شما در خصوص بی عیب بودن حرکت ناشایست و شرم آور وزیر خارجه به شدت موجبات تحیر و تعجب د انشجویان مطالبه گر را فراهم آورد. جای بسی تعجب دارد که حضرتعالی به عنوان سخنگوی دولت اعتدال انتقادات به دولت را سخیف می خوانید و برباد رفتن عزت ملت را قوت دیپلماسی میدانید.

جناب نوبخت

سفر وزیر امور خارجه به فرانسه و قدم زدن با رئیس دستگاه دیپلماسی منفورترین و جنایتکارترین کشور جهان موجبات سرافکندگی و شرمساری اقشار آگاه جامعه را فراهم کرد،حال دفاع حضرتعالی از اقدام ننگین ایشان در میانه توهین های بی شرمانه به ساحت قدسی نبی رحمت بر عمق این تاثر و تأسف افزود. از حضرتعالی به عنوان نماینده دولت اعتدال تقاضا داریم با عنوان مجهول مشی سیاسی اعتدال،مقدسات و خطوط قرمز را قربانی سیاسی کاری و ساده انگاری نکنید.

سخنگوی محترم دولت

این میزان از مسامحه کاری حضرتعالی به عنوان یک مقام عالی رتبه در جمهوری اسلامی واکنش شدید دانشجویان آگاه و انقلابی را به همراه داشته است. سوال دانشجویان از شما این است که آیا سفر وزیر خارجه به کشوری که صریحا از توهین به خاتم النبیین حمایت می کند شایسته تشکر و تقدیر ویژه است؟!

امید است با درایت دولتمردان نظام مقدس جمهوری اسلامی، شاهد عذرخواهی و تغییر موضع حضرتعالی به عنوان سخنگوی دولت باشیم.

آقای نوبخت

شاید لازم به یادآوری این مسئله باشد که ملت ایران هیچگاه آمریکای جنایت کار را به عنوان یک دولت قابل اعتماد محسوب نکرده و این قبیل حرکات ناشایست جز بر باد دادن عزت ملت هیچ دستاوردی به همراه نخواهد داشت.

والسلام علی من اتبع الهدی"

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه