اصلاح دستورالعمل‌ بازپرداخت تسهيلات دانشجویان علوم پزشکی

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش حوزه و دانشگاه:

اصلاح دستورالعمل‌ بازپرداخت تسهيلات دانشجویان علوم پزشکی - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، مجید مشکینی رئیس صندوق رفاه دانشجویان در سی و دومین جلسه هیات امنای صندوق از اعضای هیات امناء خواست تا از توسعه فعالیت های سرمایه گذاری و اقتصادی صندوق حمایت کنند تا با ایجاد منابع جدید، ارائه خدمات به دانشجویان کشور رشد کمی و کیفی پیدا کند.

همچنین مهدی پرهیزکار مشاور ریاست و مسئول هماهنگی امور هیات امنای صندوق رفاه دانشجویان با اشاره به مصوبات سی و دومین جلسه هیات امنای صندوق گفت: در این جلسه گزارش عملکرد سال 1392 صندوق به اعضای هیات امناء ارائه شد.

وی افزود: افزایش 40.8 درصدی نرخ رشد درآمد اختصاصی صندوق و افزایش 15.7 درصدی نرخ رشد مبلغ کل تسهیلات اعطایی صندوق به دانشجویان علیرغم کاهش 19 درصدی اعتبارات عمومی ابلاغی به صندوق از جمله مهمترین عملکرد صندوق بوده است.

پرهیزکار از طرح و تصویب اصلاحات آیین نامه و دستور العمل‌های پرداخت و دستورالعمل بازپرداخت تسهیلات به منظور ایجاد زمینه بهتر در ارائه خدمات به دانشجویان و دانش آموختگان به عنوان یکی از مصوبات نام برد و گفت: تصویب سیاست‌های فعالیت‌های سرمایه‌گذاری صندوق در سال 1393 به منظور ایجاد منابعجدید برای ارائه تسهیلات به دانشجویان نیز در این جلسه تصویب شد.

مشاور ریاست و مسئول هماهنگی امور هیات امنای صندوق رفاه دانشجویان گفت: کلیات بودجه سال 1393 صندوق تصویب شد و سیاست ها و جزئیات تصویب شده در جلسه هیات امناء در خصوص میزان وام ها و نحوه پرداخت آنها در سال 1393، به ادارات رفاه دانشگاههای علوم پزشکی کشور، ابلاغ خواهد شد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه