اصلاحات دفترچه ثبت نام كارشناسي ناپيوسته اعلام شد - پنجشنبه آخرین مهلت ثبت نام

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش حوزه و دانشگاه:

اصلاحات دفترچه ثبت نام كارشناسي ناپيوسته اعلام شد - پنجشنبه آخرین مهلت ثبت نام - تصویر 1

اصلاحات دفترچه ثبت نام کارشناسی ناپیوسته اعلام شد/ پنجشنبه آخرین مهلت ثبت نام

اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1393 اعلام شد و داوطلبان تا ساعت 24 روز پنجشنبه 22 خردادماه فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، داوطلبانی که در این آزمون ثبت‌نام کرده اند تا زمان مذکور امکان ویرایش اطلاعات دارند و افرادی که ثبت‌نام نکرده اند نیز تا زمان اعلام شه می توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

بر اساس اصلاحات اعلام شده با توجه به پذیرش دانشجو در رشته تحصیلی کارشناسی ناپیوسته مخابرات هواپیمایی برای مرکز آموزش عالی هوانوردی و فرودگاهی کشور، عنوان رشته امتحانی مربوط به کد رشته امتحانی 201 مندرج در جدول شماره 7 صفحه 17 دفترچه تغییر یافته و گرایش مخابرات هواپیمایی به آن اضافه شده است.

گرایش الکترونیک هواپیمایی و مواد امتحانی ضرایب به ترتیب دروس : زبان تخصصی انگلیسی (2)، ریاضی(2)، الکترونیک(3)، مدارهای الکتریکی(3)، فرستنده و گیرنده (3)، سیستم‌های کمک ناوبری(3)، اصول مخابرات (0)، مقررات مخابرات هواپیمایی (0)

گرایش مخابرات هواپیمایی و مواد امتحانی ضرایب به ترتیب دروس : زبان تخصصی انگلیسی (2)، ریاضی(3)، الکترونیک(2)، مدارهای الکتریکی(2)، فرستنده و گیرنده (0)، سیستم‌های کمک ناوبری(0)، اصول مخابرات (3)، مقررات مخابرات هواپیمایی (3)

در هر یک از گرایش‌های این رشته امتحانی منحصراً مرکز آموزش عالی هوانوردی و فرودگاهی کشور دانشجو می‌پذیرد. شرایط و ضوابط گرایش الکترونیک هواپیمایی و گرایش مخابرات هواپیمایی در سایت سازمان سنجش ذکر شده است.

فارغ‌التحصیلان رشته‌های تحصیلی کاردانی الکترونیک هواپیمایی و کاردانی مخابرات هواپیمایی مجاز به شرکت در این رشته هستند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه