استان های سمنان، مازندران و گلستان در هشتمین جشنواره شاهوار رقابت می کنند

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش کتابخوانی:

سید محمد رضا طبسی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به برگزاری هشتمین جشنواره "شاهوار" در شاهرود افزود: این جشنواره با هدف کشف و پرورش استعدادهای جوان و زمینه سازی جهت تولید آثار فاخر دینی، در دو بخش "آزاد" (با شرایط سنی) و بخش ویژه "سبک زندگی ایرانی اسلامی" با موضوع های، "تحکیم خانواده، آداب و رسوم و سنت های فرهنگی، ارزش های بومی و محلی و ..." از سوی حوزه هنری شهرستان شاهرود با همکاری بنیاد فرهنگی عروه الوثقی برگزار می شود.

وی گفت: در هشتمین دوره جشنواره شعر و داستان کوتاه شاهوار، نویسندگان و هنرمندان استان های سمنان، مازندران و گلستان می توانند آثار خود را برای شرکت در این جشنواره به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

رئیس حوزه هنری شهرستان شاهرود با اشاره به اینکه هر دو بخش جشنواره در دو شاخه شعر و داستان کوتاه داوری خواهد شد، در خصوص شرایط سنی شرکت کنندگان در این جشنواره نیز بیان کرد: افراد شرکت کننده در بخش آزاد می باید حداکثر ۲۴ سال تمام داشته باشند ولی در بخش ویژه، شرایط سنی وجود ندارد.

طبسی با بیان اینکه در بخش های اصلی و ویژه جشنواره از منتخبان، تقدیری ویژه به عمل خواهد آمد تصریح کرد: تعداد آثار ارسالی در بخش شعر حداکثر پنج اثر و در بخش داستان حداکثر سه اثر است.

وی آخرین مهلت ارسال آثار را ۲۵ دی ماه سالجاری ذکر کرد و افزود: مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان بهمن ماه سال ۹۳ در شاهرود برگزار خواهد شد.

رئیس حوزه هنری شهرستان شاهرود خاطرنشان کرد: علاقمندان برای شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را به نشانی: شاهرود، خیابان فروغی، حوزه هنری، واحد آفرینش های ادبی، دبیرخانه هشتمین جشنواره شعر و داستان کوتاه شاهوار و یا به نشانی پست الکترونیکی shahrood.shahvar@gmail.com ارسال کرده و برای دریافت فرم شرکت در جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۱۸-۳۲۲۳۱۴۱۷ تماس بگیرند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه