ادامه فعالیت نمایشگاه کتاب تهران با راه‌اندازی نمایشگاه آنلاین آن

ادامه فعالیت نمایشگاه کتاب تهران با راه‌اندازی نمایشگاه آنلاین آن - تصویر 1

محمدرضا حاتمی رئیس هیئت مدیره انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی با اعلام این خبر به خبرنگار مهر گفت: تمام کسانی که بُن کارت کتاب را دارند و موفق نشده‌اند در نمایشگاه امسال کتاب بخرند، می‌توانند با مراجعه به سایت نمایشگاه آنلاین کتاب تهران به نشانی www.book.tribf.net، کتاب‌های مورد نظر خود را سفارش دهند و آنها را از طریق پست دریافت کنند.

سامانه فروش آنلاین نمایشگاه کتاب تهران در روزهای پایانی این نمایشگاه و با همکاری انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی و انجمن فرهنگی ناشران بین‌الملل ایرانیان راه‌اندازی شده است. در مرحله اول ایجاد این سامانه، کتاب‌های ناشرانی که اطلاعات آنها به روز بوده، بارگذاری شده اما این امکان در اختیار سایر ناشران هم هست که فهرست کتاب‌های خود را به این سامانه اضافه کنند.

در حال حاضر اطلاعات بالغ بر 12 هزار کتاب فارسی دانشگاهی و 20 هزار کتاب خارجی در سامانه مربوطه بارگذاری شده و به زودی کتاب‌های بیشتری از ناشران دانشگاهی به این مجموعه اضافه می‌شود.

در سامانه فروش آنلاین نمایشگاه کتاب، امکان خرید با بن کارت‌های دانشجویی وجود دارد و آن دسته از دانشجویان که به رغم دریافت بن کتاب، موفق به خرید از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران نشده‌اند، می‌توانند تا پایان خردادماه کتاب مورد نظر خود را از این سامانه خریداری کنند.

آنها می‌توانند با ثبت‌نام در پایگاه رمز عبور دریافت کنند و سپس با انتخاب کتاب مورد نیاز، مبلغ فاکتور را با استفاده از بن کتاب و یا کارت‌های شتاب خود پرداخت کنند.

این سامانه که با همکاری بانک صادرات و شرکت پست جمهوری اسلامی ایران را‌ه‌اندازی شده، امکان خرید آنلاین کتاب و ارسال آن به سراسر کشور در کمترین زمان ممکن را فراهم ساخته است.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه