اجبار دانشجویان برای واریز یکجای شهریه ثابت و متغیر - عدم تسویه محرومیت از کلاس درس

سرویس اندیشه جوان ایرانی؛ بخش حوزه و دانشگاه:

اجبار دانشجویان برای واریز یکجای شهریه ثابت و متغیر - عدم تسویه محرومیت از کلاس درس - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، بر اساس اعلام واحد تهران مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، " پیرو بخشنامه مورخ 14 مردادماه سال 93، در خصوص ثبت نام دانشجویان در نیمسال نخست تحصیلی 93-94 و با توجه به تصمیم هیأت رئیسه واحد و با توجه به اینکه طبق دستورالعمل ها تقسیط شهریه فقط از طریق صندوق رفاه دانشجویان باید صورت پذیرد، مقرر شد ثبت نام دانشجویان و وصول شهریه به شرح زیر انجام شود.

"تمام پذیرفته شدگان جدید (ترم نخست) باید کل شهریه (ثابت و متغیر) و هزینه خدمات آموزشی و بیمه را یکجا قبل از انتخاب واحد پرداخت کنند (تقسط و وام از ترم دوم صورت می پذیرد.)

دانشجویان سنوات قبل در تمام مقاطع تحصیلی باید بدهی گذشته را تسویه و پس از واریز شهریه ثابت، مجاز به انتخاب واحد در زمان مقرر خواهند شد.

دانشجویان پس از انتخاب واحد ظرف حداکثر 15 روز فرصت دارند وضعیت مانده شهریه را با واریز یا دریافت تسهیلات از طریق صندوق رفاه دانشجویی یا خدمات دانشجویی دانشکده مشخص و تسویه کنند.

شرایط دریافت تسهیلات نیمسال اول تحصیلی جدید برابر دستورالعمل ابلاغ شده صندوق رفاه دانشجویی به دانشگاهها اقدام شود.

دانشجو برای حذف و اضافه واحد موظف است پس از مشخص شدن شهریه دروس، زمان انتخاب واحد برای دروس جدید ابتدا میزان شهریه آن را واریز کند تا سیستم اجازه ثبت دروس را بدهد.

در صورت عدم تسویه کامل شهریه با شرایط فوق، این قبیل دانشجویان از لیست کلاسی یا گواهی اشتغال به تحصیل و یا ... محروم خواهند شد.

از این رو خواهشمند است تمهیدات لازم و اطلاع رسانی مناسب به دانشجویان از هر طریق ممکن صورت پذیرد و یک نسخه از اقدامات صورت گرفته را به مدیریت امور مالی ارسال کنند."

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه