5-نوشیدن اب با شکم خالی باعث تصفیه روده و جذب بهتر مواد مغذی به بدن می شود. 4- نوشیدن اب هنگام صبح باعث افزایش تولید خون و عضلات جدید میشود.

۵ فایده نوشیدن اب قبل از صبحانه

اب ، پوست و سلامتی

۵-نوشیدن اب با شکم خالی باعث تصفیه روده و جذب بهتر مواد مغذی به بدن می شود.

۴- نوشیدن اب هنگام صبح باعث افزایش تولید خون و عضلات جدید میشود.

۳- به کاهش وزن کمک می کند. نوشیدن مقدار کمی اب سرد تا ۲۴ درصدسوخت وسازبدنرا بالا می برد.

۲- پوست را درخشان می کند. اب به پالایش خون از زهرابه ها کمک می کند و همچنین باعث درخشندگی و صاف شدن پوست می شود.

۱- سیستم غذایی شما را به تعادل می رساند. این غده ها کمک می کند کارهای روزانه را بهتر انجام دهید، مایعات بدن را به تعادل می رساند و عفونت را از بدن خارج می کند.

 

اطلاعاتی درباره برطرف کردن نقاط ریز و تیره روی پوست.

اب ، پوست و سلامتی

راه هایی ساده برای درمان خال های ریز روی پوست که با مواد موجود در اشپزخانه شما امکان پذیر است.

اب لیمو:

اب لیمو بخاطر خاصیت اسیدی به عنوان یک عامل سفید کننده عمل می کند و به روشن شدن لکه ها کمک می کند. شما می توانید یک پنبه اغشته به مقداری اب لیمو را به ارامی روی پوست خود بمالید و بعد از نیم ساعت با اب سرد بشویید.این کار را ۲ بار در روز انجام دهید بعد از ۲ ماه نتایج مثبتی مشاهده میکنید.

ماست:

ماست نیزبه روش طبیعی به کمرنگ شدن خال های قهوه های می کند. ماست ساده را به ارامی روی خال های قهوه ای خود بمالید و اجازه بدهید خک شود، بعد از ۲۰دقیقه با اب سرد بشویید. برای نتیجه بهتر ماست را روی لکه های خود قبل از خواب بمالید و اجازه دهید خشک شود و بخوابید.

اب پیاز:

پیاز به کمرنگ شدن لکه ها کمک می کند. تکه های پیاز را روی لکه های خود گذاشته و روزی ۲ یا ۳ بار این کاررا تکرار کنید. پیاز قرمز به علت طبیعت اسدی که دارا به عنوان سفید کننده بهتری عمل می کند.

اب:

اب نیز به روشن شدن لکه ها و پوست کمک می کند. روزی ۶ تا ۸ لیوان اب بنوشید تا به مرور زمان نتیجه کمرنگ شدن لکه ها را ببینید.

 

گرداوری شده توسط تهران ۹۸

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه