آمریکا به دنبال حضور مجدد در عراق است

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش حوزه:

آیت‌الله العظمی علوی گرگانی :

آمریکا به دنبال حضور مجدد در عراق است

آمریکا به دنبال حضور مجدد در عراق است

آیت‌الله العظمی علوی گرگانی با تأکید بر این که نیروهای مردمی و ارتش عراق مبارزان و مجاهدان واقعی با تروریست‌های داعشی هستند، خاطرنشان کرد : دولت عراق نباید برای مبارزه با تروریست‌ها امیدی به کشورهای دیگر داشته باشد.
 
به گزارش راسخون به نقل از رسا، آیت‌الله العظمی سیدمحمدعلی علوی‌گرگانی استاد برجسته حوزه علمیه قم ظهر امروز در دیدار جانشین دبیر کل مقاومت اسلامی عصائب اهل حق با اشاره به تشکیل ائتلاف آمریکایی _ غربی _ عربی برای مبارزه با گروهک تروریستی داشت، گفت: آمریکا و غرب می‌خواهد با این بهانه به عراق نفوذ کند.
 
وی افزود: همچنین آمریکا می‌خواهد به بهانه مبارزه با گروهک تروریستی داعش دولت این کشور را تضعیف کرده و از گسترش روز افزون بیداری اسلامی جلوگیری کند.
 
استاد برجسته حوزه علمیه قم با تأکید بر این که نیروهای مردمی و ارتش این کشور مبارزان و مجاهدان واقعی با تروریست‌های داعشی هستند، خاطرنشان کرد: دولت عراق نباید برای مبارزه با تروریست‌ها امیدی به کشورهای دیگر داشته باشد.
 
وی تصریح کرد: دولت عراق می‌تواند با توکل بر خدا، تکیه بر اتحاد و انسجام داخلی و استفاده از نیروهای مردم با متجاوزگران مقابله کرده و آنها را از خاک این کشور بیرون کند.
 
آیت‌‌الله العظمی علوی گرگانی ضمن اعلام حمایت مراجع تقلید و علمای ایران اسلامی از گروه‌های مقاومت اسلامی عراق، عنوان کرد: جمهوری اسلامی ایران حمایت و کمک به کشورهای همسایه برادر را وظیفه شرعی و قانونی خود می‌داند.
 
وی یادآور شد: همچنین مراجع تقلید و علمای ایران اسلامی برای پیروزی مردم و گروه‌های مقاومت و سربلندی آنها دعا می‌کنند.
 
استاد برجسته حوزه علمیه قم با اشاره به آیات قرآن کریم، پیروزی نهایی میدان نبرد را حق دانست و گفت: هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خداوند متعال نیست.
 
وی تأکید کرد: نیروهای عراقی باید بدانند که خدا پشتیبان آنها بوده و نباید در راه مقاومت احساس ضعف کنند، چرا که اگر دشمن از آنها ضعفی مشاهده کند روحیه‌اش تقویت می‌شود.
/2759/


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه