آغاز ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد از امروز

سرویس اندیشه جوان ایرانی؛ بخش حوزه و دانشگاه:

آغاز ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد از امروز - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، مجتبی علوی فاضل در این باره، گفت: پذیرش دانشجو در 286 رشته تمام مقاطع تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شده که از امروز تا روزهای آینده به تدریج امکان ثبت نام هر مقطع برای داوطلبان ایجاد خواهد شد.

وی ادامه داد: متقاضیان علاقه مند 12 رشته جدید کاردانی پیوسته و 6 رشته جدید کاردانی ناپیوسته می توانند از ساعت 12 امروز چهارشنبه با مراجعه به سایت معاونت سنجش و پذیرش به آدرس www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. علاقه مندان تحصیل در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته می توانند از فهرست این رشته های جدید که در سایت وجود دارد یک رشته را انتخاب و ثبت نام کنند.

فاضل افزود: علاقه مندان 62 رشته کارشناسی طی روزهای آینده می توانند به صورت بدون آزمون و از طریق سایت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند که زمان دقیق آن از طریق سایت روابط عمومی اطلاع رسانی خواهد شد.

به گفته معاون سنجش و پذیرش، در 152 رشته کارشناسی ارشد و 54 رشته دکتری تخصصی با اطلاع رسانی قبلی امکان انتخاب رشته برای داوطلبان شرکت کننده در آزمون های سال 93 این دو مقطع فراهم خواهد شد که زمان و چگونگی آن طی روزهای آینده اعلام می شود.

به گفته این مقام مسئول دانشگاه آزاد، انتخاب رشته در تمام مقاطع تحصیلی یک فرصت جدید برای داوطلبان است که امکان ادامه تحصیل را برای متقاضیان علاقه مند فراهم می کند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه